Apartament studio Acksen King
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Eigen strand Strandtoegang | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apartament studio Acksen King Willemstad bevindt zich binnen 20 minuten wandelen van het Curaçao Sea Aquarium en biedt wifi. Tijdens uw verblijf kunt u fietsen en auto's huren om de omgeving te verkennen.
De Koningin Emma Pontjesbrug bevindt zich op 3 km van het appartement, terwijl Balaoestraat busstation in de onmiddellijke nabijheid van het pand ligt. Apartament studio Acksen King ligt op 25 minuten wandelafstand van de Kathedraal van Pietermaai.
Een hoogtepunt van het appartement voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger, badjassen en handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.
De accommodatie is voorzien van een kitchenette. Geniet van uw verblijf op een zonneterras.
- Locale bezienswaardigheiden
- Club Double Play350 m
- Steenrijk700 m
- Sea Trek Curacao Helmet Diving500 m
- Princess Casino800 m
- The Dive Bus500 m
- Twin Divers Curacao450 m
- Mambo Beach950 m
- Atlantis Diving550 m
- Luchthavens
- Curacao Luchthaven15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Privéstrand
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Zonneterras
- Spa en wellnesscentrum
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Autoverhuur
- Tours/Ticketservice
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartament studio Acksen King?
Gasten van Apartament studio Acksen King kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Curaçao Sea Aquarium, binnen 20 minuten loopafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Kathedraal van Pietermaai (2 km) en de Koningin Emma Pontjesbrug (3 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartament studio Acksen King?
De prijs van het boeken van Apartament studio Acksen King is $55. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apartament studio Acksen King?
Apartament studio Acksen King heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Is er een pendeldienst beschikbaar bij Apartament studio Acksen King?
Gasten van Apartament studio Acksen King kunnen autoservice aanvragen.